Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Sprawni jak żołnierze

logo zolnierzeDnia 1 maja 2016 roku w strzelnicy LOK odbyło się zakończenie Ligi Strzeleckiej. Od września do kwietnia zawodnicy spotykali się w niedziele rywalizując w strzelaniu z karabinka sportowego. Wszystkich spotkań było osiem. W oficjalnym zakończeniu Ligi Strzeleckiej uczniowie z ZSP drużynowo zdobyli pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Walczyło siedem zespołów z powiatu wrzesińskiego. Nasz zespół tworzyli: Izabela Czech, Tomasz Gieburowski, Mateusz Mularczyk, Karolina Puzdrakiewicz i Wiktoria Walkowiak. Ogromny sukces uzyskali również w klasyfikacji indywidualnej. Całe podium zajęte było przez naszych uczniów. Pierwsze miejsce wywalczyła Karolina Puzdrakiewicz, drugie Wiktoria Walkowiak, a trzecie Mateusz Mularczyk. Posiadając takie umiejętności można planować karierę w mundurze, a niektórzy z nich o takiej myślą.

Natomiast 21 kwietnia trzyosobowe zespoły dziewczyn i chłopców rywalizowały w Zawodach Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze 2016", które odbyły się w Bolechowie. W zawodach uczestniczyły głównie szkoły mundurowe z województwa wielkopolskiego. Zmagania toczyły się w strzelaniu, teście sprawności fizycznej, rzucie granatem i umiejętnościach pierwszej pomocy przedmedycznej. Najlepsze miejsca nasze zespoły uzyskały w ciekawie zorganizowanej pomocy przedmedycznej. Dziewczyny zdobyły III, a chłopcy IV miejsce.

Skład dziewczyn:
Izabela Czech - kl. I TI (technik informatyk)
Karolina Puzdrakiewicz - kl. IV TB (technik budownictwa)
Wiktoria Walkowiak - kl. II TEK (technik ekonomista)

Skład chłopców:
Tomasz Gieburowski - III TB (technik budownictwa)
Mateusz Mularczyk - I TI (technik informatyk)
Filip Woźniak - II TE (technik elektronik)

Gratulujemy!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap