Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Sprawni jak żołnierze

logo zolnierzeDnia 1 maja 2016 roku w strzelnicy LOK odbyło się zakończenie Ligi Strzeleckiej. Od września do kwietnia zawodnicy spotykali się w niedziele rywalizując w strzelaniu z karabinka sportowego. Wszystkich spotkań było osiem. W oficjalnym zakończeniu Ligi Strzeleckiej uczniowie z ZSP drużynowo zdobyli pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Walczyło siedem zespołów z powiatu wrzesińskiego. Nasz zespół tworzyli: Izabela Czech, Tomasz Gieburowski, Mateusz Mularczyk, Karolina Puzdrakiewicz i Wiktoria Walkowiak. Ogromny sukces uzyskali również w klasyfikacji indywidualnej. Całe podium zajęte było przez naszych uczniów. Pierwsze miejsce wywalczyła Karolina Puzdrakiewicz, drugie Wiktoria Walkowiak, a trzecie Mateusz Mularczyk. Posiadając takie umiejętności można planować karierę w mundurze, a niektórzy z nich o takiej myślą.

Natomiast 21 kwietnia trzyosobowe zespoły dziewczyn i chłopców rywalizowały w Zawodach Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze 2016", które odbyły się w Bolechowie. W zawodach uczestniczyły głównie szkoły mundurowe z województwa wielkopolskiego. Zmagania toczyły się w strzelaniu, teście sprawności fizycznej, rzucie granatem i umiejętnościach pierwszej pomocy przedmedycznej. Najlepsze miejsca nasze zespoły uzyskały w ciekawie zorganizowanej pomocy przedmedycznej. Dziewczyny zdobyły III, a chłopcy IV miejsce.

Skład dziewczyn:
Izabela Czech - kl. I TI (technik informatyk)
Karolina Puzdrakiewicz - kl. IV TB (technik budownictwa)
Wiktoria Walkowiak - kl. II TEK (technik ekonomista)

Skład chłopców:
Tomasz Gieburowski - III TB (technik budownictwa)
Mateusz Mularczyk - I TI (technik informatyk)
Filip Woźniak - II TE (technik elektronik)

Gratulujemy!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap