Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ruszają zapisy do Szkolnej Ligi Piłki Nożnej

Pn MS 2014Do poniedziałku, 11 kwietnia 2016 roku można zgłaszać drużyny do udziału w Szkolnej Lidze Piłki Nożnej ZSP. Drużyny (4+1) mogą składać się z dowolnych uczniów wrzesińskich szkół ponadgimnazjalnych. Mecze rozgrywane będą po zakończeniu lekcji. System rozgrywek zależny będzie od liczby zgłoszonych drużyn. Zebranie organizacyjne i losowanie grup odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2016 roku o godz. 10.20 w sali do tenisa stołowego. Organizatorami turnieju jest pan Robert Czerniak i pan Przemysław Trubacz.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap