Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ruszają zapisy do Szkolnej Ligi Piłki Nożnej

Pn MS 2014Do poniedziałku, 11 kwietnia 2016 roku można zgłaszać drużyny do udziału w Szkolnej Lidze Piłki Nożnej ZSP. Drużyny (4+1) mogą składać się z dowolnych uczniów wrzesińskich szkół ponadgimnazjalnych. Mecze rozgrywane będą po zakończeniu lekcji. System rozgrywek zależny będzie od liczby zgłoszonych drużyn. Zebranie organizacyjne i losowanie grup odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2016 roku o godz. 10.20 w sali do tenisa stołowego. Organizatorami turnieju jest pan Robert Czerniak i pan Przemysław Trubacz.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap