Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ruszają zapisy do Szkolnej Ligi Piłki Nożnej

Pn MS 2014Do poniedziałku, 11 kwietnia 2016 roku można zgłaszać drużyny do udziału w Szkolnej Lidze Piłki Nożnej ZSP. Drużyny (4+1) mogą składać się z dowolnych uczniów wrzesińskich szkół ponadgimnazjalnych. Mecze rozgrywane będą po zakończeniu lekcji. System rozgrywek zależny będzie od liczby zgłoszonych drużyn. Zebranie organizacyjne i losowanie grup odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2016 roku o godz. 10.20 w sali do tenisa stołowego. Organizatorami turnieju jest pan Robert Czerniak i pan Przemysław Trubacz.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRC



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap