Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

III TB mistrzem Ligi Tenisa Stołowego

TS Liga Tenisa 20115 16Zakończyły się rozgrywki Ligi Tenisa Stołowego ZSP. Rywalizacja trwała od listopada 2015 roku do marca 2016 roku. Mistrzem szkoły została reprezentacja klasy III TB (technik budownictwa).

W Lidze Tenisa Stołowego ZSP uczestniczyło dziewięć drużyn, rozegrano 33 mecze, które pozwoliły na wyłonienie drużynowego mistrza ZSP. Rywalizacja zakończyła się sukcesem reprezentacji klasy III TB (technik budownictwa) w składzie: Kamil Szczeciński i Łukasz Sobczak.

Drugie miejsce przypadło w udziale klasie IV TB (technik budownictwa) - Karolina Puzdrakiewicz, Dawid Wiatr, a trzecie II elo (elektromechanik) - Mateusz Maćkowiak, Kacper Łabędzki.

Zawody zorganizował i przeprowadził pan Zbigniew Nawrocki.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap