Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

logo przelajPrzesunięte z jesieni Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych na dystansie 1000 m odbędą się 13 kwietnia 2016 roku. Uczestnicy znajdujący się już na liście startowej i inni chętni do współzawodnictwa proszeni są o potwierdzenia udziału u nauczycieli wychowania fizycznego.

Plan minutowy

  • 9:30 - zbiórka w sali tenisa stołowego
  • 9:45 - przejście na ogródki działkowe
  • 10:00 - rozgrzewka
  • 10:30 - start dziewcząt
  • 10:40 - start chłopców
  • 10:50 - wręczenie nagród

Lista startowa

Dziewczyny:

  1. 1 TEK Majchrzak Agata
  2. 1 TEK Sikora Weronika
  3. 1 TEK KrzyżanowskaWeronika
  4. 1 TEK Duszyńska Michalina
  5. 1 TEK Kałużna Dominika
  6. 1 TB Dziel Patrycja
  7. 1 TB Dopierała Agnieszka
  8. 1 TB Powroźnik Kamila
  9. 1 mm Nowak Anna
  10. 2 TEK Bartkowiak Michalina
  11. 2 TEK Bosaka Katarzyna
  12. 2 TEK Walkowiak Wiktoria
  13. 2 TEK Kajdan Magda
  14. 2 TEK Kwapińska Natalia
  15. 2 TUA Gibowska Dominika
  16. 2 TUA Jaroni Karolina
  17. 2 TUA Głowska Wiktoria
  18. 2 TUA Strzyżewska Justyna
  19. 1 TUA Szarzyńska Natalia
  20. 2 TUA Stanisławska Patrycja
  21. 3 TEK Kruk Marika
  22. 3 TEK Nowaczyk Wiktoria
  23. 3 TEK Stokowska Marika
  24. 4 TEK Jaskuła Edyta

Chłopcy:

  1. 1 TE Krzyżanowski Patryk
  2. 1 TE Waszak Adam
  3. 1 TE Zielniewicz Michał
  4. 1 TE AndrzejewskiArkadiusz
  5. 1 TE Dębski Patryk
  6. 1 TE Hernes Hubert
  7. 1 TE Grzegorek Wojciech
  8. 1 TB Kościelniak Rafał
  9. 1 TEK Konieczny Adam
  10. 1 TEK Lewandowski Maciej
  11. 1 TEK Zawodny Jakub
  12. 1 TEK Frydryszak Filip
  13. 1 TM Mikołajczyk Mateusz
  14. 1 TM Czemerys Bartosz
  15. 1 TM Jankowiak Sebastian
  16. 1 TM Rzepka Damian
  17. 1 TI Ulanowski Filip
  18. 1 AI Mularczyk Mateusz
  19. 1 mm Til Nikodem
  20. 1 mm Rajski Grzegorz
  21. 1 mm Szafraniak Jakub
  22. 1 mm Gołąb Dariusz
  23. 1 elo Rewers Piotr
  24. 1 elo Golon Oskar
  25. 2 TE Kultemar Jakub
  26. 2 TE Gibowski Damian
  27. 2 TE Skorupki Wojciech
  28. 2 TE Marciniak Jakub
  29. 2 TU Każmierczak Miłosz
  30. 2 TU Staszak Dawid
  31. 2 TM Szewczyk Łukasz
  32. 2 TM Machiński Wiktor
  33. 2 TM Stachorski Mateusz
  34. 2 elo Łabędzki Kacper
  35. 2 elo Bartkowiak Patryk
  36. 2 elo Andrzejewski Aron
  37. 3 TEK Hampel Ernest
  38. 3 TM Olejnik Szymon
  39. 3 TM PodemskiMikołaj
  40. 3 TM Narożny Mateusz
  41. 3 TM Fogt Mateusz
  42. 3 TM Kwiatkowski Damian
  43. 3 TE Jańczak Karol
  44. 3 TB Dworniczak Igor
  45. 3 TB Maśliński Szymon
  46. 3 TE Jańczak Karol
  47. 3 TE Wietrzyński Jarosław
  48. 3 TUA Kominkiewicz Wojciech
  49. 3 TUA Szulc Dominik
  50. 4 TE Wróblewski Marcin