Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Turniej trójek siatkarskich przygotowany

logo siatkowkaW czwartek, 10 marca 2016 roku ustalono system przeprowadzenia turnieju siatkarskich trójek oraz dokonano losowania grup. Gry turniejowe rozpoczną się w środę, 6 kwietnia 2016 roku. Przedstawiciele drużyn proszeni są jeszcze o dostarczenie organizatorom nazw pod którymi będą występować.

Do rywalizacji przystąpi 8 drużyn, które na drodze losowania podzielono na dwie grupy. W grupach rozgrywki przeprowadzone zostaną systemem każdy z każdym. W drugiej fazie turnieju dwa najlepsze zespoły z każdej grupy walczyć będą również w systemie każdy z każdym o miejsca 1-4, a pozostałe o miejsca 5-8. Gra toczona będzie do dwóch wygranych setów (do 15 punktów) na połowie boiska podzielonego wzdłuż. W każdej chwili na boisku musi przebywać przynajmniej jedna dziewczyna.

Grupa  A
1. I TEK (Michalina Leracz, Weronika Sikora, Joanna Karpińska)
2. II TEK B (Natalia Kwapińska, Daria Pełczyńska, Szymon Andrzejewski)
3. I TE (Małgorzata Wyderkiewicz, Marek Kuliński, Bartosz Dobrucki)
4. IV TUA (Nikoletta Górska, Adam Chołuj, Mikołaj Dopierała)

Grupa B
1. I TB (Patrycja Michałowska, Rafał Kościelniak, Tomasz Apanasik)
2. Trio Mad (Anna Włodarczak, Daria Włodarczak, Magdalena Nowecka)
3. Zwariowane Wiatraki (Karolina Szuba, Bartosz Kmieciak, Dawid Staszak)
4. II TEK A (Michalina Bartkowiak, Michał Andrzejewski, Damian Mencel)

Terminarz rozgrywek
Środa, 06.04.2016 r. godz. 14.50 – rozgrywki Grupy A i B
Środa, 13.04.2016 r. godz. 14.50 – rozgrywki Grupy I (1-4) i II (5-6)

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap