Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zapisy do siatkarskiego turnieju trójek mieszanych rozpoczęte

PS Mistrz trojek mieszanychRozpoczynamy zapisy do turnieju piłki siatkowej trójek mieszanych. Zespoły muszą składać się z trzech zawodników, w tym obowiązkowo przynajmniej jednej dziewczyny. W jednym zespole mogą być uczniowie z różnych klas. Mecze rozgrywane będą na połowie szerokości boiska do siatkówki. Zapraszamy do zapisywania drużyn u nauczycieli wychowania fizycznego. Zgłoszenia drużyn można dokonywać do 7 marca 2016 roku. Ustalenie systemu rozgrywek i losowanie grup nastąpi 7 marca o godzinie 10:20. W sali do tenisa stołowego.

Wyszukiwarka

zlota-tarcza-technika-2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1
w Zespole Szkół Politechnicznych we Wrześni zostało sklasyfikowane wśród najlepszych techników
w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017"


edziennik


logo NPRCbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap