Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zapisy do siatkarskiego turnieju trójek mieszanych rozpoczęte

PS Mistrz trojek mieszanychRozpoczynamy zapisy do turnieju piłki siatkowej trójek mieszanych. Zespoły muszą składać się z trzech zawodników, w tym obowiązkowo przynajmniej jednej dziewczyny. W jednym zespole mogą być uczniowie z różnych klas. Mecze rozgrywane będą na połowie szerokości boiska do siatkówki. Zapraszamy do zapisywania drużyn u nauczycieli wychowania fizycznego. Zgłoszenia drużyn można dokonywać do 7 marca 2016 roku. Ustalenie systemu rozgrywek i losowanie grup nastąpi 7 marca o godzinie 10:20. W sali do tenisa stołowego.

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap