Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyrewolwerowani Rewolwerowcy wygrali!

trojkiJuż po raz siódmy podczas ferii zimowych na parkietach Zespołu Szkół Politechnicznych odbył się Turniej "Trójek" w koszykówkę. W meczu finałowym zespół Wyrewolwerowani Rewolwerowcy wygrali 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) z drużyną Drem Team. Turniej zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego pan Maciej Głowacki.

Wyniki turnieju:
1. Wyrewolwerowani Rewolwerowcy
2. Dream Team
3. II elo i koledzy

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap