Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyrewolwerowani Rewolwerowcy wygrali!

trojkiJuż po raz siódmy podczas ferii zimowych na parkietach Zespołu Szkół Politechnicznych odbył się Turniej "Trójek" w koszykówkę. W meczu finałowym zespół Wyrewolwerowani Rewolwerowcy wygrali 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) z drużyną Drem Team. Turniej zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego pan Maciej Głowacki.

Wyniki turnieju:
1. Wyrewolwerowani Rewolwerowcy
2. Dream Team
3. II elo i koledzy

GALERIA

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap