Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kończą się zapisy do imprez sportowych w Ferie 2016

PS Klasowe Mistrz ZSPDo wtorku, 12 stycznia 2016 roku przedłużono zapisy do Klasowych Mistrzostw ZSP w Piłce Siatkowej. Do tej pory chęć udział w turnieju zgłosiło osiem drużyn (I TB, I elo, II elo, II TE, II TEK, III TB, IV BTI, IV TE). Podanie systemu rozgrywek i losowanie grup odbędzie się w środę 13 stycznie o godzinie 10:20 w klubie szkolnym. O przybycie proszeni są przedstawiciele zgłoszonych drużyn.

Indywidualne Mistrzostwa ZSP w Tenisie Stołowym odbędą się w poniedziałek, 18 stycznia 2016 roku od godziny 9:00. Zapisy do turnieju tuż przed jego rozpoczęciem.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap