Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Tenisiści ZSP z mistrzostwem

TS mistrz powTradycji stało się zadość. Uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych po raz kolejny wywalczyli tytuł Mistrza Powiatu Wrzesińskiego w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w dniu 22 października 2015 roku. Drużyna ZSP wystąpiła w składzie: Szymon Domżalski z kl. IV TE (technik elektronik), Kamil Szczeciński z kl. III TB (technik budownictwa), Mateusz Maćkowiak z kl. II elo (zasadniczej szkoły zawodowej) oraz Jakub Eszer z kl. III BTI (technik informatyk).

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap