Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Finał Supermaturzysty z wiedzy o społeczeństwie

logo WOS11 grudnia 2015 roku braliśmy udział w finale Supermaturzysty z wiedzy o społeczeństwie. Ponownie tę edycję zorganizowała szkoła w Nowym Folwarku. Jak zwykle było miło i serdecznie. Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Bosacka, Lidia Bednarek, Angelika Piękna, Wiktoria Walkowiak z klasy II TEK (technik ekonomista) i maturzyści Bogusz Podemski z IV TE (technik elektronik), Mikołaj Adamczewski, Patryk Kołtun z IV ATI (technik informatyk). Młodzież zmagała się z arkuszem zawierającym pytania z zakresu społeczeństwa, państwa i prawa. Wszyscy poradzili sobie doskonale z tym wyzwaniem. Dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap