Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Finał Supermaturzysty z wiedzy o społeczeństwie

logo WOS11 grudnia 2015 roku braliśmy udział w finale Supermaturzysty z wiedzy o społeczeństwie. Ponownie tę edycję zorganizowała szkoła w Nowym Folwarku. Jak zwykle było miło i serdecznie. Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Bosacka, Lidia Bednarek, Angelika Piękna, Wiktoria Walkowiak z klasy II TEK (technik ekonomista) i maturzyści Bogusz Podemski z IV TE (technik elektronik), Mikołaj Adamczewski, Patryk Kołtun z IV ATI (technik informatyk). Młodzież zmagała się z arkuszem zawierającym pytania z zakresu społeczeństwa, państwa i prawa. Wszyscy poradzili sobie doskonale z tym wyzwaniem. Dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap