Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wykłady z historii najnowszej Polski

logo historiaW poniedziałek 28 września 2015 roku zainaugurowaliśmy kolejny rok współpracy z Oddziałowym Biurem Edukacji Publicznej IPN Poznań. Tradycyjnie były to wykłady z historii najnowszej Polski, w których uczestniczyły klasy I TEK (technik ekonomista) i I TI (technik informatyk). Nasz stały wykładowca pan Jarosław Burchardt przybliżył młodzieży tematy:

  • A jednak wojna,
  • Propaganda w czasach PRL-u.

Dzięki bogatemu materiałowi źródłowemu i zastosowaniu różnorodnych metod dydaktycznych wykłady zachęcają młodzież do samodzielnych poszukiwań. Są doskonałym uzupełnieniem lekcji historii. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w kwietniu 2016 roku.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap