Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wykłady z historii najnowszej Polski

logo historiaW poniedziałek 28 września 2015 roku zainaugurowaliśmy kolejny rok współpracy z Oddziałowym Biurem Edukacji Publicznej IPN Poznań. Tradycyjnie były to wykłady z historii najnowszej Polski, w których uczestniczyły klasy I TEK (technik ekonomista) i I TI (technik informatyk). Nasz stały wykładowca pan Jarosław Burchardt przybliżył młodzieży tematy:

  • A jednak wojna,
  • Propaganda w czasach PRL-u.

Dzięki bogatemu materiałowi źródłowemu i zastosowaniu różnorodnych metod dydaktycznych wykłady zachęcają młodzież do samodzielnych poszukiwań. Są doskonałym uzupełnieniem lekcji historii. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w kwietniu 2016 roku.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap