Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

IX Sejmik Szkół Karpackich

logo sejmikW dniach 25-27 września 2015 roku delegacja naszej szkoły uczestniczyła w IX Sejmiku Szkół Karpackich w Mińsku Mazowieckim i w Warszawie. Delegację stanowił poczet sztandarowy: Anna Kaźmierowska, Edyta Jaskuła i Adam Chołuj oraz opiekunowie: pani Marlena Czyż i pan Jacek Pluta. Podróż przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Pan Jacek Pluta dbał o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wyprawy.

W piątek wieczorem miało miejsce uroczyste otwarcie obrad Sejmiku w Gimnazjum nr 1 w Mińsku Mazowieckim, a następnie miłe spotkania w dobrze znanym gronie Rodziny Karpackiej.

Uroczystość uświetnił występ młodzieżowego chóru Garnizonu Dęblin. W sobotę obrady zostały przeniesione, zgodnie z planem, do Warszawy, do Muzeum Wojska Polskiego, gdzie spotkaliśmy się z kombatantami i z  gościem honorowym Panią Anną Marią Anders, córką generała Władysława Andersa. Po oficjalnej części odwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego. Wieczorem nastąpiło kolejne spotkanie uczestników sejmiku pod pomnikiem Bitwy o Monte Cassino, gdzie zaprezentowały się wszystkie zaproszone poczty sztandarowe. Sejmik zakończył się w niedzielę w Mińsku Mazowieckim mszą św. i złożeniem kwiatów pod pomnikiem generała Andersa.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap