Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

V Powiatowy Konkurs Fizyczny

logo fizykaW poniedziałek 13 czerwca 2016 roku, w Gimnazjum nr 1 we Wrześni, odbył się V Powiatowy Konkurs Fizyczny, w którym z zadaniami z fizyki zmagało się 30 gimnazjalistów i 20 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasi uczniowie odnieśli wielki sukces.

Czytaj całość

Finał Supermaturzysty z fizyki

logo supermaturzysta1W poniedziałek, 30 maja 2016 roku odbył się finał "Supermaturzysty Powiatu Wrzesińskiego" z fizyki. Spotkanie odbyło się w tym roku w Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika, w Zespole Szkół nr 1 we Wrześni. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Patrycja Dziel, Patrycja Michałowska, Klaudia Plucińska, Natalia Janiak, Katarzyna Perkiewicz, Dominika Stawska i Rafał Kościelniak - z kl. I TB (technik budownictwa) oraz Cezary Czajka, Wojciech Grzegorek, Daniel Drapikowski i Marek Kuliński - z kl. I TE (technik elektronik).

Czytaj całość

XVI Powiatowy Konkurs Geograficzny

geografia pixabay cc015 marca 2016 roku w Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni odbył się XVI Powiatowy Konkurs Geograficzny, w którym nad zadaniami z dziedziny geografii głowiło się 25 gimnazjalistów i 12 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasze uczennice zajęły następujące miejsca: III miejsce – Edyta Jaskuła, V miejsce – Paulina Machińska, VI miejsce – Aneta Pankros.

Czytaj całość

Finał Supermaturzysty z geografii

logo geografiaW piątek, 18 grudnia 2015 roku odbył się finał Supermaturzysty Powiatu Wrzesińskiego z geografii. Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr. Romana Arbahama we Wrześni. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Magdalena Nowacka, Agata Robaszkiewicz, Natalia Sroczyńska, Daria Włodarczyk z klasy III TEK (technik ekonomista) oraz Natalia Dąbek, Emilia Durczak, Maria Iwińska, Paulina Machińska z klasy IV TEK (technik ekonomista).

Czytaj całość

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap