Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs głośnego czytania po angielsku

logo czytanie konkurs3 marca 2016 roku odbył się w szkole konkurs głośnego czytania po angielsku, w którym wzięło udział 9 uczniów wytypowanych i przygotowanych przez nauczycielki języka angielskiego. Komisja w składzie: pani Katarzyna Graczyk, pani Katarzyna Waszak oraz pani Honorata Olejniczak wysłuchały fragmentu powieści "Portret Doriana Graya", którego autorem jest Oscar Wild.

Anglistki zwracały uwagę na wymowę, interpretację, pojmowanie tekstu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny prezentacji. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów językiem angielskim i poznawanie kultury krajów anglojęzycznych poprzez poznawanie ich literatury.

Wyniki:

I miejsce - Wojciech Grzegorek - kl. I TE (technik elektronik)
II miejsce - Mateusz Chmielewski - kl. I TI (technik informatyk)
III miejsce - Aleksandra Biniaś - kl. I TI (technik informatyk)

Wszystkim gratulujemy!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap