Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Halloween w ZSP

halloween29 i 30 października 2015 roku na lekcjach języka angielskiego nauczyciele przybliżą zwyczaj Halloween oraz zorganizują następujące konkursy: konkurs na najciekawiej wyciętą dynię (uczniowie chcący wziąć udział w konkursie wycinają dynię według własnego pomysłu i przynoszą do biblioteki szkolnej do czwartku 29 października), konkurs na najciekawsze przebranie (każda klasa wybiera najciekawiej przebrane osoby, które zbierają się w piątek 30 października na dużej przerwie przy pokoju nauczycielskim, gdzie będą oceniane przez komisję). Przewidziano nagrody!!!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms