Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Halloween w ZSP

halloween29 i 30 października 2015 roku na lekcjach języka angielskiego nauczyciele przybliżą zwyczaj Halloween oraz zorganizują następujące konkursy: konkurs na najciekawiej wyciętą dynię (uczniowie chcący wziąć udział w konkursie wycinają dynię według własnego pomysłu i przynoszą do biblioteki szkolnej do czwartku 29 października), konkurs na najciekawsze przebranie (każda klasa wybiera najciekawiej przebrane osoby, które zbierają się w piątek 30 października na dużej przerwie przy pokoju nauczycielskim, gdzie będą oceniane przez komisję). Przewidziano nagrody!!!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap