Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki konkursu "Supermaturzysta"

logo supermaturzystaW dniu 12 maja 2016 roku o godzinie 9:00, w Zespole Szkół Politechnicznych, odbyło się podsumowanie projektu "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego" z matematyki. W szranki stanęło ponad 400 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Wyniki: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.

Przedsięwzięcie mogło być zrealizowane dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego, zaangażowaniu nauczycieli oraz pracowitości uczniów. Każdy z uczestników na zakończenie otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki poczęstunek. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Matematycy powiatu wrzesińskiego

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap