Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki półfinału Supermatematyka

logo supermatematykW sobotę 6 lutego 2016 roku 70 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu wrzesińskiego brało udział w półfinale konkursu matematycznego "Supermatematyk". Uczestnicy z liceum i technikum rozwiązywali test jednokrotnego i wielokrotnego wyboru oraz cztery zadania otwarte. Uczniowie szkół zawodowych rozwiązywali test jednokrotnego wybory i cztery zadania otwarte. Wszyscy odnieśli sukces ponieważ poświęcili sobotni poranek na doskonalenie umiejętności matematycznych i reprezentowanie swojej szkoły. Poznaj wyniki - tutaj!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap