Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

logo kangurKolejna edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" zostanie przeprowadzona w czwartek, 15 marca 2018 roku o godzinie 9:00. Sympatycy matematycznych zmagań mogą zapisywać się do 22 grudnia 2017 roku u pani Moniki Idczak. Wpisowe wynosi 9 zł. W jego ramach każdy uczestnik otrzyma m.in. jedną z pięciu zabawek logicznych. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.kangur-mat.pl. Zapraszamy! 

Matematyczny kalendarz adwentowy

matematyczny kalendarz

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie "Matematyczny kalendarz adwentowy", organizowanym przez Poznańską Fundację Matematyczną. Codziennie od 3 do 23 grudnia 2017 roku o godzinie 18:00 będzie publikowane zadanie dla szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy konkursu rozwiązują zadanie, a następnie rozwiązanie przesyłają do godziny 16:00 dnia następnego (na przykład, jeśli zadanie opublikowane zostało dnia 11 grudnia o godzinie 18:00, to jego rozwiązanie można przesłać do dnia 12 grudnia, do godziny 16:00). Więcej informacji na stronie www.matematyka.poznan.pl.

Podsumowanie konkursów matematycznych

logo podsumowanie Supermatematyk 2016Dnia 7 czerwca 2016 roku w Szkole Podstawowej w Miłosławiu odbyło się XVI Podsumowanie Konkursów Matematycznych Powiatu Wrzesińskiego. Tegoroczna impreza odbywała się pod hasłem "Liczby rządzą światem". Na uroczystość zostali zaproszeni przedstawiciele władz oświatowych i samorządowych, prezes Wielkopolskiego Towarzystwa Matematycznego "Kangur" oraz dyrektorzy szkół, nauczyciele i przede wszystkim laureaci i finaliści konkursów.

Czytaj całość

Wyróżnienia w konkursie "Kangur Matematyczny"

logo kangurW konkursie "Kangur Matematyczny" wyróżnienia zdobyli: Dominika Stawska kl. I TB (technik budownictwa), Marcin Bosacki kl. I TE (technik elektronik), Andrzej Szablewski kl. I TI (technik informatyk), Adam Marciniak kl. II TI (technik informatyk) oraz Bartosz Maćkowiak kl. II TE (technik elektronik). Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju matematycznego talentu.

Supermaturzysta

logo supermaturzystaDnia 12 maja 2016 roku o godzinie 9:00 w Zespole Szkół Politechnicznych odbędzie się konkurs "Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego z Matematyki" dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wszystkich chętnych zapraszamy!

Znamy już wyniki "Supermatematyka" i "Pangei"

logo konkursy matemUczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych uzyskali wysokie lokaty w konkursach "Supermatematyk". Gratulacje należą się wszystkim 25 finalistom "Supermatematyka", którzy poświęcili trzy sobotnie przedpołudnia, startując w kolejnych etapach konkursu. Adam Dutkiewicz z kl. III TE (technik elektronik) oraz Grzegorz Rajski z kl. I mm (monter mechatronik) zdobyli puchary za zajęcie pierwszego miejsca w swoich kategoriach.

Czytaj całość

Konkurs "Kangur Matematyczny"

logo kangurW czwartek 17 marca 2016 roku o godzinie 9:20 w sali 108 odbędzie się Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". Szczegóły na stronie - kliknij! Wszystkich zapisanych sympatyków matematyki serdecznie zapraszamy.

Konkurs Matematyczny Pangea

pangeaW czwartek 3 marca 2016 roku o godz. 8:30 w salach 108 i 107 odbędzie się pierwszy etap Konkursu Matematycznego "Pangea". Wszystkich zapisanych zapraszamy. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie Pangea.

Wyniki półfinału Supermatematyka

logo supermatematykW sobotę 6 lutego 2016 roku 70 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu wrzesińskiego brało udział w półfinale konkursu matematycznego "Supermatematyk". Uczestnicy z liceum i technikum rozwiązywali test jednokrotnego i wielokrotnego wyboru oraz cztery zadania otwarte. Uczniowie szkół zawodowych rozwiązywali test jednokrotnego wybory i cztery zadania otwarte. Wszyscy odnieśli sukces ponieważ poświęcili sobotni poranek na doskonalenie umiejętności matematycznych i reprezentowanie swojej szkoły. Poznaj wyniki - tutaj!

Supermatematyk

logo supermatematykPółfinał konkursu matematycznego "Supermatematyk" odbędzie się w sobotę 6 lutego 2016 roku o godzinie 9:00. Serdecznie zapraszamy!

Konkurs Pangea

pangeaZapraszamy uczniów do udziału w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Pangea". Pierwszy etap odbędzie się 3 marca 2016 roku w Zespole Szkół Politechnicznych. Zapisy i szczegóły u nauczycieli matematyki. Możesz odwiedzić stronę konkursu - tam znajdziesz przykładowe zadania - kliknij tutaj!

Wyniki ćwierćfinału Supermatematyka

logo supermatematykW sobotę 28 listopada 2015 roku 120 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu wrzesińskiego rozpoczęło zmagania w Supermatematyku. Nikt nie żałował wolnego czasu, bo wszyscy mają świadomość jak ważna jest matematyka. Następny etap – półfinał – już za kilka tygodni. Aby poznać wyniki kliknij tutaj!

Czytaj całość

Konkurs matematyczny "Kangur"

logo kangurNa 17 marca 2016 roku zaplanowany jest konkurs matematyczny "Kangur". Uczennice i uczniowie, którzy będą chcieli wziąć w nim udział muszą do 18 grudnia 2015 roku zapisać się u swojego nauczyciela matematyki oraz wpłacić 9 zł tzw. wpisowego. Zapraszamy wszystkich sympatyków matematyki do uczestnictwa w konkursie.

Supermatematyk

logo supermatematykĆwierćfinał konkursu matematycznego "Supermatematyk" odbędzie się w sobotę 28 listopada 2015 roku, o godzinie 9:00. Serdecznie zapraszamy!

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap