Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"

logo teczaOgólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" jest prowadzony przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie". Tematem XII edycji konkursu był "Świat wokół nas". Konkurs przeprowadzany został w czterech kategoriach wiekowych: maluch, młodzik, gimnazjalista i licealista.

Udział w konkursie polegał na wykonaniu indywidualnej pracy plastycznej (rysunek, zestaw fotografii, praca malarska, kolaż). Podstawowym celem konkursu było rozwijanie wrażliwości estetycznej młodych ludzi.

Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych są uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych: Wiktoria Walkowiak, Jakub Makowski i Katarzyna Bosacka. Szczególnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnej edycji konkursu.

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap