Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wyniki konkursu na projekt skweru

konkurs miniW minionym tygodniu przeprowadzony został konkurs na projekt skweru przy naszej szkole. Prace uczniów z klasy IV TA (technik architektury krajobrazu) można było oglądać przez ostatnich kilka tygodni na korytarzu przy sali 108. W głosowaniu mógł wziąć udział każdy z uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Politechnicznych. Łącznie oddano 163 głosów, w tym jeden nieważny. Zwyciężył projekt nr 3, wykonany przez Nikolettę Górską, który zdobył 86 głosów.

Na drugim miejscu znalazł się projekt nr 6 (42 głosy), a na trzecim nr 4 (20 głosów). Kolejnym etapem będzie realizacja projektu. Planowana jest tutaj współpraca klas TB (technik budownictwa), które zajmą się wykonaniem elementów małej architektury oraz TA (technik architektury krajobrazu), które zadbają o wykonanie nasadzeń roślinnych. Gratulujemy Nikoli!

GALERIA

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap