Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

O ubezpieczeniach społecznych wiedzą wszystko!

logo lekcja ZUSDnia 14 marca 2016 roku uczennice klasy IV TEK (technik ekonomista): Natalia Dąbek, Paulina Machińska i Aneta Pankros wygrały etap okręgowy ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych pt. "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Dziewczyny pokonały 19 zespołów z Wielkopolski rozwiązując test wielokrotnego wyboru z zakresu polskiego systemu zabezpieczenia społecznego, począwszy od zasiłków rodzicielskich, przez zasiłki chorobowe po system emerytalny i zasady rozliczeń składkowych.

Ekonomistki będą reprezentować województwo wielkopolskie w zawodach centralnych, które odbędą się w Warszawie w dniu 26 kwietnia 2016 roku. Opiekunem merytorycznym konkursu jest nauczycielka przedmiotów ekonomicznych pani Małgorzata Głowacka.

Życzymy dalszych sukcesów!

MATERIAŁ PRASOWY
radio merkury

GALERIA

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap