Wycieczka do fabryki opon

logo fabryka oponW dniu 22 września 2015 roku młodzież klasy II TM (technik mechanik) odbyła wycieczkę zorganizowaną przez pana Przemysława Boreckiego do fabryki opon Bridgestone Polska w Poznaniu.

Zakład zajmuje się produkcją opon do samochodów osobowych. Podczas tej wycieczki młodzież pod opieką pana Przemysława Boreckiego i pana Piotra Zygmunta miała możliwość pogłębienia wiedzy na temat funkcjonowania zakładu, obiegu dokumentacji technologicznej oraz zapoznała się z procesami produkcji i przetwarzania gumy. Młodzież obserwowała także pracę np. automatów do przygotowania tzw. opon surowych, pras do wulkanizowania opon czy też linii do kontroli opon gotowych. W trakcie zwiedzania uczniowie mieli możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikami na poszczególnych stanowiskach pracy wymieniając swoje poglądy i spostrzeżenia. Wizyta w Bridgestone Poznań zakończyła się wspólnym zdjęciem.

Wychowawca klasy II TM pan Przemysław Borecki wraz z uczniami bardzo dziękuje pani Karolinie Kowalewskiej oraz panu Pawłowi Nowaczykowi za serdeczne przyjęcie i umożliwienie zwiedzenia zakładu.

GALERIA