Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka do fabryki opon

logo fabryka oponW dniu 22 września 2015 roku młodzież klasy II TM (technik mechanik) odbyła wycieczkę zorganizowaną przez pana Przemysława Boreckiego do fabryki opon Bridgestone Polska w Poznaniu.

Zakład zajmuje się produkcją opon do samochodów osobowych. Podczas tej wycieczki młodzież pod opieką pana Przemysława Boreckiego i pana Piotra Zygmunta miała możliwość pogłębienia wiedzy na temat funkcjonowania zakładu, obiegu dokumentacji technologicznej oraz zapoznała się z procesami produkcji i przetwarzania gumy. Młodzież obserwowała także pracę np. automatów do przygotowania tzw. opon surowych, pras do wulkanizowania opon czy też linii do kontroli opon gotowych. W trakcie zwiedzania uczniowie mieli możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikami na poszczególnych stanowiskach pracy wymieniając swoje poglądy i spostrzeżenia. Wizyta w Bridgestone Poznań zakończyła się wspólnym zdjęciem.

Wychowawca klasy II TM pan Przemysław Borecki wraz z uczniami bardzo dziękuje pani Karolinie Kowalewskiej oraz panu Pawłowi Nowaczykowi za serdeczne przyjęcie i umożliwienie zwiedzenia zakładu.

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap