Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Pracownia technologii budownictwa

pracownia budownictwaPracownia technologii budownictwa to zajęcia praktyczne, podczas których uczniowie technikum budowlanego zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne na egzaminie zawodowym z kwalifikacji B.18. "Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich". Uczniowie podczas 6 godzin zajęć wykonują zadania w małych grupach, które następnie są oceniane. Murowane są kominy, murki, łuki, naroża ścian itp. Zajęcia w takiej formie są bardzo lubiane przez młodzież.

 

 

GALERIA

 

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap