Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ogólnopolska Akademia Programowania - edycja II

OAP 2W sobotę 12 marca 2016 roku odbyła się w naszej szkole druga edycja Ogólnopolskiej Akademii Programowania. W konkursie udział wzięło kilkuset uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. W naszej szkole gościliśmy uczniów I LO im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie, którzy również podejmowali wyzwania programistyczne w języku C++. W rankingu ogólnym najlepiej wypadł Jakub Mikołajczewski z klasy 3 ATI (technik informatyk), który zajął 37 miejsce. Na końcowy wynik wpływała ilość wykonanych zadań, czas wykonania oraz optymalizacja programów.

 

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms