Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Potyczki Informatyczne 3 edycja

logo konkurs potyczki informatyczneRusza 3 edycja konkursu "Potyczki Informatyczne" dla gimnazjalistów z gminy Września, Miłosław, Pyzdry, Nekla i Kołaczkowo. Organizatorem jest Zespół Szkół Politechnicznych. Szczegóły w regulaminie kliknij tutaj! 

Zgłoszenia dokonują wyłącznie opiekunowie do 5 lutego 2016 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewidziano cenne nagrody. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSP



bip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap