Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Potyczki Informatyczne 3 edycja

logo konkurs potyczki informatyczneRusza 3 edycja konkursu "Potyczki Informatyczne" dla gimnazjalistów z gminy Września, Miłosław, Pyzdry, Nekla i Kołaczkowo. Organizatorem jest Zespół Szkół Politechnicznych. Szczegóły w regulaminie kliknij tutaj! 

Zgłoszenia dokonują wyłącznie opiekunowie do 5 lutego 2016 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewidziano cenne nagrody. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms