Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Wycieczka do Trójmiasta

logo wycieczka 1ti

W dniach 13-15 czerwca 2016 roku 80 osób z klas: I TI (technik informatyk), I TE (technik elektronik), I TM (technik mechanik), I TEK (technik ekonomista) i I elo (elektromonter i operator obrabiarek skrawających) wybrało się na wycieczkę pod okiem pani Joanny Anielak, pani Anety Sarbinowskiej-Murawieckiej, pani Katarzyny Graczyk oraz pana Grzegorza Machińskiego. Uczniowie mieli okazję zwiedzić pozostałości malborskiego zamku, półwysep Westerplatte oraz Europejskie Centrum Solidarności.

Odwiedzili również sopockie molo, Długi Targ oraz Stocznię Gdańską.

Pogoda, mimo sporadycznych opadów, sprzyjała długim spacerom, a uczestnicy przyjemnie i radośnie spędzili wspólne chwile.

Mateusz Chmielewski
kl. I TI

GALERIA

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap