Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Matura 2016

kasztanowiec4 maja to pierwszy dzień tegorocznych matur. Wszystkim Maturzystom Zespołu Szkół Politechnicznych, którzy przystępują do egzaminów, życzymy aby wiedza i umiejętności zdobywane przez cztery lata w naszej szkole, przełożyła się na wysokie wyniki matury i była przepustką na wymarzone studia. Trzymamy za Was kciuki!

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap