Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

9. wigilijne spotkanie z seniorami

logo JaselkaW ciepłej i serdecznej atmosferze przebiegało 9. wigilijno-świąteczne spotkanie z emerytowanymi nauczycielami i pracownikami szkoły. Najpierw uczniowie przedstawili program świąteczny. Zgromadzeni nie kryli wzruszenia i wdzięczności za piękny występ. Najlepsze życzenia z okazji nadchodzących świąt złożył zebranym dyrektor szkoły pan Bogdan Nowak. Życzył zdrowia i pięknych chwil w gronie rodzinnym.

Ks. kanonik Adam Zalesiak składając życzenia mówił o tradycji, cieple rodzinnych spotkań i radości z nadchodzącego Nowego Roku.

W imieniu gości zabrała głos pani Eugenia Dolata, która wierszem podziękowała za spotkanie. (kliknij tutaj!)

Nie zabrakło oczywiście składania sobie życzeń oraz łamania się opłatkiem. Na koniec goście otrzymali upominek - kolejną bombkę do małej kolekcji, tym razem opatrzoną rokiem 2015.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap