Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Świąteczna zbiórka

angel 1042546 180Jeszcze do 4 grudnia prowadzimy w szkole zbiórkę świąteczną dla Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Mielżynie. Zgodnie ze zgłoszonym przez dom zapotrzebowaniem zbieramy: kosmetyki (żele pod prysznic, szampony, balsamy do ciała, chusteczki nawilżające, dezodoranty, oliwki dla dzieci, gąbki do kąpieli, pasty i szczoteczki do zębów, płyny do kąpieli dla dzieci), środki chemiczne (płyny do mycia podłóg, płyny do WC, mydło w płynie, proszki do prania, ręczniki papierowe, papier toaletowy), artykuły szkolne, plastyczne, kolorowanki.

Wszyscy, którzy chcą pomóc mogą zgłaszać się do: pani Małgorzaty Bączkiewicz (s. 10), pani Anny Adam (s. 208), pani Justyny Jurkiewicz i pani Marty Nowak.

  

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap