Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Tenisiści stołowi z III TE mistrzami ZSP

TS Liga 2015W dniu 3 lutego 2015 roku zakończyły się rozgrywki Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego. Mistrzem ZSP na rok szkolny 2014/2015 została drużyna z klasy III TE (technik elektronik). W rozgrywkach uczestniczyło 13 drużyn. Mistrzowie szkoły wystąpili w składzie: Sz. Domżalski, A. Nowicki. Drugie miejsce wywalczyli tenisiści z klasy II TB (technik budownictwa): K. Szczeciński, D. Kasprowicz, a trzecie miejsce drużyna z klasy IV TB (technik budownictwa): P. Kłossowski, M. Peelen. Szkolną Ligę Tenisa Stołowego zorganizował i przeprowadził Zbigniew Nawrocki.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Procedury ZSP


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap

 

dkms