Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Mistrzostwa Polski w Speedbadmintonie w Warszawie

DSC 0447 logoW dniu 25 października 2014 roku w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w Speedbadmintonie. Szymon Andrzejewski z klasy I TEK (technik ekonomista) zdobył wicemistrzostwo Polski, przegrywając w finale 1:2 z zawodnikiem ze Szczecina. Szymon uprawia speedbadmintona od 2012 roku. Wcześniej od 2005 roku uprawiał badmintona odnosząc sukcesy m.in. dwukrotnie IX miejsce na Mistrzostwach Polski oraz medalowe miejsca na Mistrzostwach Wielkopolski.

Umiejętności zdobyte podczas uprawiania badmintona przyczyniły się do sukcesów w speedbadmintonie. Szymon trenował w sali gimnastycznej w Zespołu Szkół w Targowej Górce dwa razy w tygodniu. Trenerem był pan Czesław Kozielski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

GALERIA
 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo mLegitymacja


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap