Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kolejna edycja Szkolnej Ligi Koszykówki

logo sport zspPo raz drugi zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach Szkolnej Ligi Koszykówki. W rozgrywkach mogą wziąć udział dowolne drużyny składające się z uczniów ZSP. Organizatorzy dopuszczają także zasilenie zespołów przez uczniów innych szkół ponagimnazjalnych. Zgłoszenia drużyn wraz z podaniem składu należy dokonać do dnia 14 listopada 2014 roku. System rozgrywek oraz ich terminarz opracowany zostanie w oparciu o liczbę zgłoszonych zespołów. Organizatorami ligi są nauczyciele wychowania fizycznego, panowie Robert Czerniak i Przemysław Trubacz.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap