Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Little Red Riding Hood

czerwony kapturek wikimediaW poniedziałek 23 marca 2015 roku uczniowie naszej szkoły: Eryk Kosmala z kl. I TI (technik informatyk) o interesującym głosie, wyjątkowa Weronika Wolniewicz z kl. II TEK (technik ekonomista), waleczny Kacper Raźny z kl. II TE (technik elektronik) oraz kreatywny Mateusz Blat z kl. III TE (technik elektronik) odwiedzili kolejne przedszkole - Miś Uszatek - z przedstawieniem angielsko-polskim "Czerwony Kapturek". Przedszkolaki świetnie się bawiły, poznały i utrwaliły słowa w języku angielskim, otrzymały drobne prezenty. 

Najbardziej jednak zapamiętały postać drwala w charakterystycznym przebraniu. Dziękujemy serdecznie pani Hannie Lipieckiej, wychowawczyni grupy "Motylki" za serdeczne przyjęcie. Wkrótce odwiedzimy kolejne przedszkole.

GALERIA

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap