Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Tutoring w ZSP

tutoringPani Honorata Olejniczak, nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół Politechnicznych, jest absolwentką Szkoły Tutorów Collegium Wratislaviense. Swoje pierwsze doświadczenia jako mentora zdobyła w Cardinal Wiseman School and Language College w Coventry, w Wielkiej Brytanii. Od roku szkolnego 2013/2014 rozpoczęła proces wdrożenia tutoringu w ZSP. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie collegium (kliknij tutaj!).

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap