Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

"Lekcja języka…" w Nekli

logo DSC1933W dniu 12 marca 2015 roku siedmioro uczniów z naszej szkoły, pod opieką pani Lidii Kostrzewy, udało się do Zespołu Szkół w Nekli. Celem wizyty było zaprezentowanie przedstawienia pt. "Lekcja języka...". Przedstawienie to jest humorystycznym obrazem lekcji języka polskiego, niemieckiego oraz angielskiego, które uczniowie przygotowali na okazję Drzwi Otwartych, które odbyły się w naszej szkole 17 lutego 2015 roku.

Tym razem jednak, urozmaiceniem scenariusza było wkomponowanie życzeń z okazji niedawno obchodzonego Dnia Kobiet. Właśnie to święto było tematem przewodnim organizowanej uroczystości w Nekli. Nasi aktorzy z charakterystyczną dla siebie swobodą i radością przebywania na scenie, nie tylko świetnie odegrali swoje role, ale również nawiązywali kontakt z najmłodszą publicznością, uczniami szkoły podstawowej zespołu. Świetności tej jakże przyjemnej dla oka formy promocji naszej szkoły dodał występ wokalny Dariusza Tomaszewskiego z klasy IV TM (technik mechanik), który zaśpiewał swoje największe przeboje. Publiczność nie szczędziła naszym uczniom oklasków i uśmiechów. Zaangażowanie naszych uczniów podczas prób, gotowość do poświęcania swojego wolnego czasu a wreszcie błysk w oku, który towarzyszy im kiedy wcielają się w swoje role, sprawia, że nauczyciele koordynujący przedsięwzięcie zaczynają na poważnie rozważać Szkolne Kółko Teatralne :)

Bardzo dziękujemy za te bezcenne wspomnienia następującym uczniom: Patrykowi Perkiewiczowi i Dagmarze Kaźmierczak z klasy II ATI (technik infromatyk), Weronice Wolniewicz i Oldze Koniecznej z klasy II TEK (technik ekonomista), Mateuszowi Blatowi z klasy III TE (technik elektronik) oraz Norbertowi Jasińskiemu z klasy I TM (technik mechanik)

Oba występy przygotowały z uczniami: pani Joanna Anielak, pani Lidia Kostrzewa oraz pani Honorata Olejniczak.

GALERIA

Fot. M. Wasiak

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap