Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Podsumowanie Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

londynW dniu 5 lutego 2015 roku w ZSP odbył się finał Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów powiatu wrzesińskiego. Laureatami na poziomie gimnazjum zostali: Maria Stefaniak z Miłosławia - I miejsce, Magdalena Przewoźna z Gimnazjum nr 1 we Wrześni - II miejsce, III miejsce ex aequo - Adrianna Kaczmarek z Gimnazjum nr 2 we Wrześni, Weronika Matuszewska z Miłosławia, Anna Leśna z Kołaczkowa i Karolina Wikaryjczyk z Gimnazjum nr 1. Na poziomie ponadgimnazjalnym laureatami zostali: Natalia Kasprzyk z LO - I miejsce, Monika zdrojewska z LO - II miejsce, Łukasz Putko z ZSTiO - III miejsce. Termin rozdania nagród zostanie podany wkrótce na stronie ZSP.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap