Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkurs z okazji Dnia Bibliotekarza

ksiazki pixabay cc08 maja przypada Dzień Bibliotekarza. Z tej okazji biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą karykaturę związaną z biblioteką lub z bibliotekarzem. Technika i forma dowolna. Prace należy oddawać do końca kwietnia do biblioteki szkolnej. Do wygrania książka, której autorem są Chris Kyle, Scott McEwen i Jim DeFelice pod tytułem "Snajper. Historia najniebezpieczniejszego snajpera w dziejach amerykańskiej armii".

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap