Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”

konkurs tecza fraszkaOrganizator Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tęcza" uprzejmie informuje, że znane są wyniki tegorocznej edycji Konkursu. Uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni dyplomami na szczeblu szkolnym. Oto lista wyróżnionych osób:

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza":
I miejsce - Weronika Wolniewicz
wyróżnienie - Dominika Spławska
wyróżnienie - Edyta Refermat
wyróżnienie - Karolina Sznajder

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka":
I miejsce - Szymon Domżalski
wyróżnienie - Weronika Wolniewicz

Szczegółowe wyniki Konkursu, listę osób wyróżnionych na szczeblu krajowym oraz zdjęcia prac Laureatów Konkursu są dostępne na stronie internetowej www.tecza.suwikr.pl.

Dziękujemy za udział w tegorocznej edycji i życzymy kolejnych osiągnięć w następnej edycji Konkursu. Mamy nadzieję, że tegoroczna rywalizacja przyczyniła się do dalszego rozwoju artystycznego naszych uczniów. Wyrażamy głębokie przekananie, że bez względu na uzyskane wyniki został osiągnięty podstawowy cel jakim jest rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz aktywizacja miłośników sztuk pięknych wśród młodzieży.

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”


edziennik


Zdalne lekcje


Office365


Projekt: Nauka - to lubię!


Projekt: Rozwój szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu wrzesińskiego – stawiamy na kształcenie fachowców!


Code for Green


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap