Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Zmiany w egzaminie maturalnym

logo matura jpolskiOd 2015 roku CKE wprowadziła zmiany w przeprowadzaniu egzaminów maturalnych. Uczniów techników ta modyfikacja dotyka w 2016. Spośród pięciu egzaminów cztery będę przeprowadzane w dzisiejszym kształcie - zmianie ulega jedynie sposób przeprowadzania egzaminu z języka polskiego. Zachęcamy do zapoznania się z opisem przebiegu egzaminów z języka polskiego oraz wykazem obowiązujących lektur (kliknij tutaj!).

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap