Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

I Konkurs Głośnego Czytania

czytanie glosne logoJeśli jesteś uczniem Zespołu Szkół Politechnicznych i chcesz wziąć udział w konkursie głośnego czytania? Wypożycz z biblioteki książkę Melchiora Wańkowicza pt. "Szkice spod Monte Cassino". Wybierz dowolny, ale interesujący Cię fragment, przygotuj się do jak najlepszego przeczytania go. Zgłoś swoją kandydaturę do 4 marca 2015 roku u swojego polonisty lub w bibliotece szkolnej.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap