Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Czytam, bo lubię

konkurs czytania logoZapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych do udziału w konkursie na najciekawszą recenzję książki. Podziel się swoimi refleksjami na temat książki, która Cię zachwyciła i zachęć innych do przeczytania jej. Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa) prosimy przynosić do biblioteki szkolnej lub sali nr 24, do 13 lutego 2015 roku (piątek). Najciekawsze, najoryginalniejsze recenzje zostaną nagrodzone.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap