Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Bajki dla przedszkolaków

bajkiJak co roku włączyliśmy się w akcję Cała Polska czyta dzieciom. Wiek przedszkolny to czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze dzieci. Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni, wzbogaca wiedzę o świecie i kształtuje wrażliwość. Dlatego też, kolejny raz, uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych odwiedzili przedszkolaków z "Misia Uszatka" we Wrześni. W ramach akcji czytali dzieciom bajki, a także przygotowali zabawy edukacyjne odpowiednie dla danej grupy wiekowej.

W tym roku spotkali się z trzylatkami oraz czterolatkami. Dla wolontariuszy było to duże wyzwanie, aby zyskać posłuch wśród rozbieganych dzieci i zrealizować swoje założenia edukacyjne. Jednak wszystkim to się udało. Nasze zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały duże znaczenie w ich dalszej nauce szkolnej i ogólnospołecznym rozwoju. Do akcji włączyli się uczniowie z klasy I i III TUA (technik architektury krajobrazu) pod opieką Justyny Jurkiewicz, Małgorzaty Bączkiewicz i Marty Nowak.

GALERIA

 

 

Wyszukiwarka

Złota Tarcza Techniak 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest w gronie najlepszych techników w Rankingu PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap