Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Konkursy w bibliotece

logo biblioteka konkursBiblioteka szkolna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "sleeveface". Wystarczy wybrać okładkę swojej ulubionej książki i sprytnie "wmontować" ją w swoją twarz lub sylwetkę. Zdjęcia należy przesłać drogą elektroniczną na adres: beata.szelagiewicz(at)zspwrzesnia.pl, do 17 października 2014 roku. Komisja powołana przez bibliotekę szkolną wybierze najciekawsze prace, które następnie zostaną umieszczone na stronie, a autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie polegającym na ułożeniu ciekawej myśli z jak największej ilości tytułów książek, np.

Tam, gdzie spotykają się

Kobiety fatalne

Przeminęło z wiatrem

Propozycje można składać również do 17 października, w bibliotece szkolnej. Najciekawsze „sentencje” nagrodzone zostaną słodką niespodzianką.

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap