Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Narodowe Czytanie "Trylogii" Henryka Sienkiewicza

miniaturka czytanieNarodowe Czytanie to inicjatywa rozpoczęta w 2012 roku przez prezydenta Bronisława Komorowskiego. Celem akcji jest popularyzacja czytelnictwa i dzieł wybitnych, polskich pisarzy, wzmocnienie tożsamości oraz potrzeby dbania o poprawną polszczyznę. Dwa lata temu cała Polska czytała "Pana Tadeusza", w minionym roku utwory Aleksandra Fredry, natomiast tegoroczna edycja została poświęcona twórczości Henryka Sienkiewicza.

W piątek 5 września w naszej szkole do wspólnego czytania Trylogii dali się zaprosić pan dyrektor Bogdan Nowak, pan wicestarosta Waldemar Grzegorek, pani sekretarz powiatu Bożena Nowacka, nauczyciele: pan Janusz Czyż i pan Mirosław Jadryszak oraz uczniowie: Weronika Jakubowska i Paweł Ruminkiewicz.

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap