Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Cmentarz w Sokolnikach

 cmentarz sokolnikiByć może nie wszyscy wiedzą, że Zespół Szkół Politechnicznych opiekuje się zabytkowym cmentarzem protestanckim w Sokolnikach. Co roku uczniowie naszej szkoły, pod okiem pana Jacka Pluty i nauczycieli architektury krajobrazu, porządkują poszczególne groby oraz cały teren cmentarza. W tym roku zajęli się tym uczniowie klas 2 TA oraz 3 elo. Zachęcam do obejrzenia zdjęć z Sokolnik.

 

 

GALERIA

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap