Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Drzwi otwarte ZUS Września

CAM00721Uczniowie klas I i II TEK (technik ekonomista) wraz z opiekunami panią Agnieszką Pol, panią Ewą Marcinkowską i panią Beatą Szelągiewicz w dniu 7 października 2014 roku uczestniczyli w Drzwiach Otwartych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych we Wrześni. Podczas spotkania przybliżona została wiedza dotycząca ubezpieczeń społecznych, jakie są rodzaje tych ubezpiczeń i dlaczego są obowiązkowe. Przedstawione zostały także informacje związane z przyszłą emeryturą, rozliczaniem składek i Funduszem Ubezpieczeń Społecznych.

Uczniowie zwiedzili pokój obsługi klienta i archiwum a także wyrazili chęć uczestniczenia w konkursie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych "Konkurs wiedzy o ubezpieczeniach społecznych".

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”


PM 1
PM 2.5
PM 10
25
38
44
2019-10-22 13:59:02

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


Szkoła Mistrzów Programowania


logo NPRC


logo ASNS


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap