Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Kreisel na pracowni technologii budownictwa

logoW dniu 22 maja 2015 roku klasa II TB (technik budownictwa) wzięła udział w kolejnym szkoleniu prowadzonym przez pracownika firmy Kreisel. Tym razem uczniowie pracowali z dwuwarstwowymi tynkami cementowo-wapiennymi. W przerwie technologicznej odbyła się prezentacja teoretyczna. Młodzież wykazała się dużym zaangażowaniem, które zostało nagrodzone. To już ostatnie szkolenie w tym roku, teraz trzymamy kciuki - powodzenia na egzaminie.

Nauczyciele Zespołu Przedmiotów Budowlanych

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap