Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

logo OWIUBW dniach 16-18 kwietnia 2015 roku odbywał się w Warszawie XXVIII Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, udział w nim wzięło 82 uczniów z 45 techników z terenu całego kraju. Naszą szkołę reprezentował Łukasz Styczyński z IV TB (technik budownictwa). Zakres wiadomości i umiejętności, które obejmuje olimpiada jest bardzo szeroki, pomimo to, rokrocznie wielu stara się uzyskać na niej jak najlepszy wynik.

Tytuł laureata gwarantuje indeks na wydziały budownictwa wszystkich wyższych uczelni w Polsce - oczywiście po uzyskaniu pozytywnego wyniku na maturze. Łukasz z 21 wynikiem w Polsce ten tytuł uzyskał. Gratulujemy Łukaszowi i życzymy sukcesów na studiach, oczywiście budowlanych. 

GALERIA

 

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap