Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

logo OWIUBW dniach 16-18 kwietnia 2015 roku odbywał się w Warszawie XXVIII Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, udział w nim wzięło 82 uczniów z 45 techników z terenu całego kraju. Naszą szkołę reprezentował Łukasz Styczyński z IV TB (technik budownictwa). Zakres wiadomości i umiejętności, które obejmuje olimpiada jest bardzo szeroki, pomimo to, rokrocznie wielu stara się uzyskać na niej jak najlepszy wynik.

Tytuł laureata gwarantuje indeks na wydziały budownictwa wszystkich wyższych uczelni w Polsce - oczywiście po uzyskaniu pozytywnego wyniku na maturze. Łukasz z 21 wynikiem w Polsce ten tytuł uzyskał. Gratulujemy Łukaszowi i życzymy sukcesów na studiach, oczywiście budowlanych. 

GALERIA

 

 

Wyszukiwarka

srebrna tarcza technika 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni jest wśród 150 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł
„Srebrnej Szkoły 2018”

 

edziennik


logo NPRC


logo kartaSzkolnabip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap