Zespół Szkół Politechnicznych

im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni

Tynki gipsowe Goldband

logoW dniach 27 marca i 10 kwietnia 2015 roku młodzież klasy II TB (technik budownictwa) odbyła szkolenie z zakresu tynków gipsowych prowadzonych przez pracownika firmy Knauf. Uczniowie zapoznali się z produktem Goldband tj. suchą zaprawą gipsową do nakładania ręcznego przeznaczoną do tworzenia gładkich powierzchni wewnątrz budynków. Wielkie podziękowania należą się firmie Knauf, która po raz kolejny przekazała nieodpłatnie materiał do ćwiczeń.

 

 

GALERIA

 

 

 

Wyszukiwarka

zlota tarcza technika 2015

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni zajęło 2 miejsce w województwie wielkopolskim i 18 miejsce w Polsce w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”

 

edziennik


Projekt: Nauka - to lubię!


logo NPRC


logo kartaSzkolna


logo PDO_ZSPbip
wikipedia cisco

erasmus

czas zawodowcow logo

akademia programowania

  pnwm piosenka milosna

  logo zsptv logo przedsiebiorczy

ZPORR  tasman

kapital ludzki 

4metal

 epuap